Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

Ostatnio, a więc 7.03 o godzinie 20 zaistniał wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O dyskusji tej zrobiło się niezwykle głośno i bezustannie jest to jeden z podstawowych tematów wśród różnych mediów. Po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do USA był to pierwszy wzajemny wywiad Meghan i księcia Harry'ego. W rozmowie z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym starciu w rodzinie królewskiej są raczej po stronie królowej Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie można ukryć, iż poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie tabloidy dostrzegają, iż w przypadku gdy Meghan i Harry pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją możliwość. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła także sprawę samobójczych myśli Meghan oraz tego, iż książe nie wypatrzył wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam określił.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się generowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zachęcili 4 znawców omawiających w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed publikacją. Doświadczeni profesjonaliści, w tym miniony sekretarz prasowy królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, sugerując przy tym Oprah brak profesjonalizmu a z kolei Meghan używanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym a także Meghan Markle zaprezentowany został w w TVN24 wieczorem. Co ciekawego rozmowę tą podglądało średnio mniej więcej milion widzów. Ta telewizyjna stacja była wtedy drugim z kolejności liderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która umie wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ze względu na emocjonujące rewelacje pary książęcej tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez wątpliwości trzeba stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością nieprzerwanie komentowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy