Wynik 1:1 w batalii polskiej drużyny narodowej z rosyjską kadrą. Już niedługo rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej!

Wynik 1:1 w batalii polskiej drużyny narodowej z rosyjską kadrą. Już niedługo rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w piłce nożnej!

Futbol to bez cienia wątpliwości najbardziej popularna dyscyplina sportu w naszym kraju. Ogromna ilość piłkarskich sympatyków oczekuje na nadchodzące wielkimi krokami Euro 2020 i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać. Zagra na nich reprezentacja Polski, która walczyć będzie w rozgrywkach grupowych z hiszpańską drużyną, słowackim zespołem oraz zespołem Szwecji. To nie są najłatwiejsi konkurenci, jednak posiadamy bardzo duże szanse na wyjście z grupy i powinniśmy wspomnieć o tym. Bardzo kluczowe będzie tutaj to, by zaprezentować się z najwybitniejszej perspektywy. Polska reprezentacja w tym tygodniu rozegrała towarzyski mecz z rosyjską drużyną, która również zagra na Euro 2020. Po raz pierwszy od zeszłego roku fani piłki nożnej mogli pojawić się na stadionie i mogli być bez żadnych wątpliwości zadowoleni. Brakowało jednak wielu podbramkowych akcji w batalii tej i na koniec narodowa reprezentacja zremisowała z kadrą Rosji jeden do jednego. Dla polskiej drużyny bramkę już w czwartej minucie strzelił Świerczok, natomiast dla drużyny rosyjskiej strzelił Wiaczesław Karawajew.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy