Szkoleniowiec Sousa przedstawił w poniedziałek listę graczy reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Kilku piłkarzy odepchniętych od reprezentacji polskiego narodu!

Szkoleniowiec Sousa przedstawił w poniedziałek listę graczy reprezentacji naszego kraju na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Kilku piłkarzy odepchniętych od reprezentacji polskiego narodu!

O graniu w rozgrywkach mistrzowskiej rangi rozmyśla mnóstwo młodych graczy, których życiowym celem jest profesjonalna gra w futbol. Futbol to aktualnie najchętniej oglądana sportowa dyscyplina w Europie i to nikogo nie zaskakuje. Zawodnicy od lat młodocianych walczą o to, by kiedyś występować na najwybitniejszych murawach futbolu światowego. Powinniśmy jednakże mieć tego świadomość, że ścieżka do stania się piłkarzem nie należy do prostych i obliguje do wielu poświęceń. Chłopcy, którym się udało bardzo często wzbudzają bardzo często zawiść i jednocześnie szacunek w gronie własnych rówieśników. Dwadzieścia cztery zespoły będą walczyć w europejskich mistrzostwach, które będą startować w połowie następnego miesiąca. To bez żadnych wątpliwości dowodzi, że na wielbicieli nożnej piłki czekają podwyższone emocje. Bez najmniejszych wątpliwości zostaniemy odbiorcami sporej ilości bramek a także meczów piłki nożnej, ponieważ turniej Mistrzostw Europy będzie trwać przez równy miesiąc. W tym tekście jednak mamy zamiar skonsolidować się na reprezentacji Polski, ponieważ selekcjoner Sousa Paulo podał do wiadomości publicznej listę graczy na pojedynki Mistrzostw Europy.

Prezentowanie listy zawodników na wielkie zmagania jak na przykład mundial lub europejskie mistrzostwa od parunastu lat potrafi wzbudzić pośród kibiców nożnej piłki oraz dziennikarzy bardzo duże doznanie w naszym kraju. Się pojawiały w takich jak ta sytuacjach bardzo często, które nie każdemu się podobały. W tej sytuacji było identycznie. Trener Sousa zaprezentował zawodników listę i bez wątpienia dużym zdumieniem był brak w narodowym zespole Kamila Grosickiego, który przez naprawdę długi czas stanowił potęgę naszej narodowej kadry. Reprezentant West Bromwich Albion od dłuższego okresu czasu nie gra w piłkę regularnie i jest to powodem głównym tego, iż trener Paulo Sousa nie chciał powołać Kamila Grosickiego do składu piłkarskiej drużyny narodowej na mistrzostwa Starego Kontynentu. powołaliśmy niezwykle drużynę Na papierze, która może rywalizować o bardzo dobry wynik na mistrzostwach Starego Kontynentu. Więc zostaje nam wyczekiwać na inauguracyjny pojedynek turnieju, w którym reprezentacja Polski grać będzie ze Słowaków narodową drużyną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy