Spore emocje w ostatnim kwadransie batalii z narodową drużyną Anglii! Szymański strzelił bramkę i został nazwany herosem całej piłkarskiej Polski!

Spore emocje w ostatnim kwadransie batalii z narodową drużyną Anglii! Szymański strzelił bramkę i został nazwany herosem całej piłkarskiej Polski!

Polska drużyna grająca w pojedynkach na byłym stadionie dziesięciolecia bywa niezwykle trudna do ogrania i zwracamy uwagę na fakt od niemal dekady. Przegrywamy na tym placu gry faktycznie nieczęsto i warto brać pod uwagę to, iż ogromna zasługa w tym fanów piłki nożnej z naszego kraju. W momencie, gdy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła zawodnicy naszej drużyny dostają dodatkowego zastrzyku mocy. Gracze trenera Paulo Sousy w zmaganiach eliminacyjnych do mundialu w Katarze spisują się do tej pory naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja jest daleka od ideału. W środę wieczorem naszych piłkarzy czekał niesamowicie skomplikowany sprawdzian, jakim był bez wątpienia mecz z angielskim zespołem. To jak trudnym przeciwnikiem w historii pojedynków naszej kadry są piłkarze Anglii wie o tym każdy kibic piłkarski z naszego kraju. Jednakże w tym przypadku nie było miejsca na wahania, gdyż najistotniejsze było zgarnięcie maksymalnej liczby punktów.

Narodowa kadra Polska przed tym meczem była od samego początku skazywana na przegraną. Bez najmniejszych wątpliwości należy wziąć pod uwagę fakt, iż zawodnicy z Polski w wielu przypadkach bardzo potrafią się zmotywować na starcia ze znacznie mocniejszymi. Podczas tego pojedynku było tak samo i warto podkreślić, przez chwilę mogliśmy nawet pomyśleć, że polska narodowa drużyna powalczyć by mogła o triumf z zespołem angielskim. Okazało się to strasznie ciężkie spotkanie dla polskiej narodowej kadry i bez żadnych wątpliwości należy ich pochwalić za walkę do samego końca. Kiedy bramkę w 80 minucie strzelił Harry Kane mogło się wydawać, iż może to być zakończenie marzeń o dobrym wyniku. Reprezentacja piłkarska Polski do ostatnich minut tego starcia poszukiwała okazji na strzelenie bramki i nie zamierzała odpuszczać. W dodatkowym czasie meczu, który zarządził arbiter bramkę na wagę wyniku remisowego zdobył zawodnik ateńskiego AEK-u Damian Szymański. Na pewno była to cudowna chwila dla tego uzdolnionego piłkarza. Na koniec polska drużyna była w stanie wyłuskać remis na warszawskim stadionie podczas batalii z kadrą narodową Anglii i w ten sposób wciąż ma wielkie szanse na kwalifikację do mistrzostw świata.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy