Niewesołe zakończenie przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona ze strony Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

Niewesołe zakończenie przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Przedstawiona ze strony Rafała Brzozowskiego piosenka zbyt kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

Polska przeważnie nie porywała publiki w okresie turnieju Eurowizji i bardzo dobrze mieć świadomość tego. Naszego kraju największym dorobkiem na ogół jest kwalifikowanie się do finałowego występu, w którym zdobywaliśmy dalekie miejsca. W ubiegłym roku Eurowizja była odwołana, ponieważ pojawiła się pandemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Europę, lecz również całą planetę. W tegorocznej edycji gwiazdą naszego narodu w trakcie zawodów Eurowizji był Rafał Brzozowski, który miał zamiar zachwycić wielbicieli muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Dużo ekspertów nie było zachwyconych z wybrania reprezentanta Polski, jednak finalnie do zmiany nie doszło. Niestety ponownie byliśmy zmuszeni rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Brzozowski, który reprezentował Polskę na Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i dlatego też wyeliminowany został na etapie półmetku 65. konkursu Eurowizji.

Widzowie z Polski bez cienia wątpliwości są już bardzo zamroczeni tego typu wynikiem. "The Ride" czyli piosenka przedstawiona ze strony Rafała Brzozowskiego była po prostu mizerna i warto mieć świadomość tego. Nie ma niczego zachwycającego w tej piosence co mogłoby wprawić w zadowolenie fanów muzyki w Europie. Jest to następna odsłona konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie jest w stanie awansować do finałowej fazy. Od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli Polski na turniej piosenki europejskiej nie wychodzi nam zbyt dobrze i bez kłopotu możemy pojąć to. Dobrze więc liczyć na to, że w następnych latach nasz reprezentant będzie mógł dostać się do pojedynku finałowego o zwycięstwo w zawodach europejskiej piosenki. Bardzo ważne w tego typu sytuacji jest to, aby dobrać właściwego artystę, który będzie umiał rozpalić telewidzów europejskich. W innym przypadku znów nie damy rady do finałowego starcia w zawodach Eurowizji.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy