Narodowa kadra Czech ogrywa drużynę narodową Polski w inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Narodowa kadra Czech ogrywa drużynę narodową Polski w inauguracyjnym meczu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Kadra narodowa Czech pokonuje reprezentację narodową Polski w pierwszym meczu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu kadry Polski nie były zbytnio udane. Oczywiście polscy zawodnicy byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, ale nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice futbolu z naszego kraju zgodnie uważali, że potrzebna jest zmiana na pozycji szkoleniowca. I między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem drużyny Polski, a jego pierwszym ważnym oponentem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby wygrać.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastroje w naszej kadrze były fenomenalne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Kadra Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po 3 minutach pojedynku. To był gigantyczny szok zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze. Piłkarze reprezentacji Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich piłkarzy od pierwszego gwizdka i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie się to zmieni. Polska drużyna w drugiej połowie tego starcia grała nieco lepiej, jednakże to czescy gracze strzelili bramkę numer trzy. Strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie był Kuchta. Polscy zawodnicy usiłowali odrobić straty, jednakże dali radę zdobyć wyłącznie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu drużyny Polski był fatalny i trzeba to podkreślić. Bez wątpienia nie tak debiut w reprezentacji Polski wyobrażał sobie selekcjoner z Portugalii Fernando Santos. Polska drużyna narodowa będzie się mierzyć z narodową reprezentacją Albanii w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych. W tym meczu reprezentacja piłkarska Polski musi wygrać.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy