Klęska zespołu narodowego Polski z czeską drużyną narodową na otwarcie eliminacji do Euro 2024!

Klęska zespołu narodowego Polski z czeską drużyną narodową na otwarcie eliminacji do Euro 2024!

Katastroficzne spotkanie polskiej reprezentacji piłkarskiej na otwarcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024 - przegrana z zespołem narodowym Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny Polski nie były zbytnio udane. Rzecz jasna polscy gracze zdołali wywalczyć awans do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że wymagana jest zmiana na stanowisku szkoleniowca. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym szkoleniowcem polskiej reprezentacji piłkarskiej, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była kadra narodowa Czech. To było pierwsze starcie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w polskiej drużynie Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były pozytywne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach starcia kadra Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla sympatyków zebranych na stadionie w Pradze, jak i graczy to było wielkie zaskoczenie. Zawodnicy zespołu Czech od początku spotkania wyglądali o wiele lepiej od polskich graczy i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. W drugiej połowie starcia polska drużyna narodowa prezentowała się nieco lepiej, jednakże to czescy piłkarze strzelili trzecią bramkę. Strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie był Kuchta. Gracze kadry polskiej zdołali strzelić tylko jednego gola na trzy minuty przed końcem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu reprezentacji Polski był fatalny i należy to zaznaczyć. Portugalski selekcjoner Fernando Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w narodowej kadrze Polski. Kadra narodowa Polski mierzyć się będzie z albańską kadrą w drugim starciu eliminacji. Reprezentacja piłkarska Polski bez cienia wątpliwości musi zgarnąć 3 punkty w tym meczu.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy