Doskonałe spotkanie narodowej reprezentacji Czech - przegrana reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Doskonałe spotkanie narodowej reprezentacji Czech - przegrana reprezentacji Polski w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu zespołu narodowego Polski nie był za bardzo udany. Rzecz jasna nasi piłkarze dali radę wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Kibice piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest wymagana. I właśnie z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niesamowicie ważne było to, by zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w naszej drużynie były dobre, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po trzech minutach meczu kadra narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zebranych na stadionie w Pradze to był wielki szok. Od pierwszych minut meczu piłkarze reprezentacji narodowej Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. Kadra Polski wyglądała trochę lepiej w drugiej odsłonie tego starcia, jednakże to zawodnicy z Czech zdobyli trzeciego gola. Strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie był Jan Kuchta. Gracze kadry polskiej udało im się zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Należy mieć na uwadze to, iż ten mecz w wykonaniu kadry polskiej był tragiczny. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos bez wątpienia nie tak debiut w zespole Polski. Polska reprezentacja piłkarska zmierzy się z albańską reprezentacją w drugim starciu eliminacyjnych zmagań. Kadra Polska z całą pewnością musi zgarnąć 3 punkty w tym pojedynku.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy