Bardzo dużo bramek i porażka Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa! Bardzo dobre spotkanie na inaugurację zmagań ligi polskiej!

Bardzo dużo bramek i porażka Piasta Gliwice z zawodnikami Rakowa! Bardzo dobre spotkanie na inaugurację zmagań ligi polskiej!

Genialne spotkanie na boisku Piasta Gliwice otrzymali szansę by oglądać kibice piłkarscy. W popołudnie niedzielne lokalna drużyna gliwickiego Piasta gościła na swoim stadionie graczy wicemistrza PKO Ekstraklasy. Warto mieć na uwadze to, iż było to niezwykle potężne zestawienie jak na pierwszą kolejkę nowej odsłony polskiej Ekstraklasy. Bez żadnych wątpliwości każdy fan piłkarski w naszym kraju był zachwycony z śledzenia tego starcia. W trakcie meczu padło 5 goli i rozsądnie uświadomić sobie to, że obie ekipy były naprawdę blisko triumfu. To reprezentanci ekipy Rakowa Częstochowa w końcowym rozrachunku mogli się radować z premierowej wygranej w świeżo startującym sezonie PKO Ekstraklasy. Reprezentanci Piasta z Gliwic ponieśli porażkę rezultatem 2:3 i na pierwszy triumf będą musieli wyczekiwać co najmniej do następnej serii gier. Ich przeciwnikami w kolejną sobotę będą gracze Stali z Mielca. na pewno Zawodnicy szkoleniowca Waldemara Fornalika będą chcieli odkuć się po przegranej w pierwszej kolejce nowego sezonu PKO Ekstraklasy.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy